Farma-Med
Farma-Med
Nasze auty

„Farma-Med” Kujawskie Centrum Medyczne funkcjonujące w Inowrocławiu, to ponad 28 lat doświadczenia - powstało w 1990 r. Nasze Centrum Medyczne świadczy swe usługi medyczne w czterech przychodniach przy ulicach: Dworcowej 71, Toruńskiej 60, Okrężnej 79 i Narutowicza 24.

W przychodniach FARMA-MED funkcjonuje wiele poradni oraz pracuje grono lekarzy o różnorodnych specjalizacjach. Jest wśród nich grono wybitnych specjalistów i autorytetów medycznych z najbardziej utytułowanych szpitali, są również wykładowcy uczelni medycznych regionu.

Swoją pomoc oferują lekarze:

alergolodzy
chirurdzy
dermatolodzy
diabetolodzy
endokrynolodzy
gastrolodzy
ginekolodzy
laryngolodzy

lekarz sportowy
lekarze medycyny pracy
lekarze rodzinni (POZ)
neurochirurdzy
neurolodzy
okuliści
onkolodzy
ortopedzi

pediatrzy
psychiatrzy
psycholodzy
pulmonolodzy
stomatolodzy
reumatolodzy
urolodzy
rehabilitanci


Jako jedyna placówka lecznictwa otwartego Centrum Medyczne świadczy kompleksowe usługi laboratoryjne. To sprawia, że w jednej przychodni pacjent otrzyma wszechstronną pomoc medyczną, począwszy od badań laboratoryjnych, poprzez specjalistyczną pomoc lekarską, aż do wykonania części zabiegów włącznie. Do leczenia wykorzystujemy nowoczesny sprzęt.

         W przychodniach Centrum Medycznego Farma-Med zarejestrowanych jest bez mała 20 tysięcy osób, korzystających z usług Podstawowej Opieki Zdrowotnej, udzielanych przez lekarzy rodzinnych. Z kilkunastu poradni specjalistycznych w ciągu roku korzysta ponad 35 tysięcy osób w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz 25 tysięcy osób leczących się prywatnie. Ponadto świadczone są usługi w zakresie Medycyny Pracy dla około 7 tysięcy osób. Pacjentami są mieszkańcy Inowrocławia i całego regionu.